Witaj!

eBeautyLab to miejsce, gdzie wreszcie Ty, która na co dzień gonisz za planem, słuchasz męczącego szefa, zajmujesz się problemami innych, będziesz mogła przyjść i po prostu odpocząć od tego wszystkiego. Przyjdź, a przy okazji zadbam o Twoje ciało, uwolnię naturalne piękno i sprawię, że poczujesz się po prostu lepiej!

Głównym założeniem eBeautyLab było stworzenie miejsca przytulnego, z miłą atmosferą, ale przede wszystkim bezpiecznego dla Ciebie.

Zachęcam, zapoznaj się z ofertą i do zobaczenia na miejscu!

Ewa Brzozowska - eBeautyLab

Nazywam się Ewa! Zanim się spotkamy w Gabinecie Kosmetologicznym eBeautyLab chcę napisać kilka słów o sobie. Pochodzę ze Szczytna, małej miejscowości na Mazurach.

Kosmetologia jest moją pasją i marzeniem od kiedy skończyłam 13 lat. Już wtedy zaczęły się moje pierwsze przygody ze stylizacją paznokci. Nie mniej jednak pierwszym poważnym krokiem było podjęcie nauki na OLSZTYŃSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ na specjalizacji KOSMETOLOGIA STOSOWANA.

Tam z powodzeniem zgłębiłam wiedzę i umiejętności z zakresu zabiegów na twarz, ciało, stopy i dłonie. To jednak mi zupełnie nie wystarczyło i przeniosłam się do Trójmiasta, aby ukończyć SZKOŁĘ WIZAŻU BEAUTY ART, a także uzyskać stopień magistra na AKADEMII MORSKIEJ W GDYNI jako MENEDŻER PRODUKTU KOSMETYCZNEGO.

Od roku 2010 pracowałam w dwóch Trójmiejskich gabinetach kosmetologicznych, z czego w jednym z nich byłam odpowiedzialna za rozwój kolejnych dwóch podległych placówek. W międzyczasie stale zwiększałam swoje umiejętności podczas renomowanych kursów i szkoleń z kolejnych interesujących mnie zabiegów jakimi są między innymi zabiegi:

  • wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym
  • przedłużania rzęs
  • mezoterapii igłowej jak i bezigłowej
  • złuszczania za pomocą kwasów
  • ostrzykiwania koktajlami witaminowym
  • depilacji laserowej

5 lat doświadczenia nauczyło mnie także tego, że kobiety przychodzą nie tylko dla samego zabiegu (który musi być wykonany profesjonalnie), ale także aby oderwać się od codzienności, wyciszyć się, zrelaksować.

W związku z tym w 2015 roku podjęłam decyzję, że aby móc dalej realizować marzenia, podnosić zarówno swoje umiejętności, jak i zadowolenie klientek, powinnam otworzyć swój gabinet kosmetologiczny. Tak właśnie na początku 2016 roku powstał eBeautyLab!


Ewelina Lewandowska - eBeautyLab

Mam na imię Ewelina, pochodzę z Olsztyna. kosmetologią interesuje się od dziecka. W 2017 roku ukończyłam szkołę policealną COSINUS w Gdańsku na kierunku technika usług kosmetycznych. W tym samym roku we wrześniu podjęłam się kontunaucji nauczania w tym kierunku, a konkretnie kosmetologii bioestetycznej na WYŻSZEJ SZKOLE ZARZĄDZANIA w Gdańsku.

W wolnym czasie lubię jeżdzić na rowerze i rolkach.

 

Zarezerwuj wizytę on-line. Zapraszamy !