Zabiegi kwasami Peel Mission: Aza Peel,
 Lacto Peel,
 Skin Revital,
 Vitamin C Peel

Zabiegi kwasami Peel Mission:
Aza Peel, Lacto Peel, Skin Revital, Vitamin C Peel, Anti Acne

Co to jest Asiatic Peel?

Asiatic Peel jest to zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Głównym składnikiem jest kwas azjatykowy oraz połączenie licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej. Zabieg ma na celu przywrócić hydro-równowagę w skórze, odbudowując barierę naskórkową, a także wygładzając zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

Więcej
Co to jest Lift Peel?

Lift Peel jest to dwufazowy program liftingujący bazujący na 10% kwasie  glicyryzynowym. Dzięki jego właściwościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy. Hialuronidaza jest to enzym rozkładający naturalny kwas hialuronowy, który odpowiada za jędrność i nawilżenie w naszej skórze. Ponadto kwas glicyryzynowy wykazuje działanie antyoksydacyjne. 

Więcej
Co to jest Architect Peel?

Architect Peel to zabieg stymulujący produkcję kolagenu typu XVIII, dzięki czemu zwęża pory, wygładza strukturę skóry, redukuje zmarszczki, a także detoksykuje i dotlenia komórki skóry.

Więcej
Co to jest Aza Peel?

Zabieg Aza Peel to  kwas azelainowy przeznaczony dla cery naczyniowej, wrażliwej, skierowany dla osób mających problem ze zmianami trądzikowymi oraz przebarwieniami, a także z tendencją do zapalenia mieszków włosowych. Innowacyjność kwasu polega na poczwórnej aktywności – działa przeciwzaskórnikowo, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, a także ma zdolność do hamowania tyrozynazy, dzięki czemu posiada właściwości wybielające.

Więcej
Co to jest Lacto Peel?

Kwas laktobionowy posiada wszystkie właściwości kwasów AHA i BHA, ale nie powoduje efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania i zaczerwienienia skóry. Kwas laktobionowy ma działanie przeciwzapalne, dodatkowo ma silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia i zaczerwienienia, a także wzmacniające barierę skóry. Ze względu na swoje właściwości pełni ważną rolę w pielęgnacji skóry zniszczonej słońcem i w zapobieganiu starzenia się skóry. Kwas laktobionowy dzięki swojej budowie nie wchodzi w reakcje ze słońcem, dzięki czemu może być stosowany przez cały rok.

Więcej
Co to jest Skin Revital?

Skin Revital jest to peeling migdałowy pozyskiwany z wyciągu z gorzkich migdałów. Jest to kwas polecany szczególnie dla osób o cerze wrażliwej. Wykazuje bardzo silne właściwości antybakteryjne, odkażające i oczyszczające. Powinien być stosowany w lecie jako alternatywa dla mocniejszych kwasów.

Więcej
Co to jest Vitamin C Peel?

To innowacyjna kompozycja dwóch składników, kwasów askorbinowego 40% i laktobionowego 10%. Kwas askorbinowy jest podstawową, biologicznie czynną postacią witaminy C. Stymuluje lepsze ukrwienie skóry, poprzez wspomaganie procesu syntezy kolagenu wpływa na jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę i wpływa na spłycenie zmarszczek.

Więcej
Co to jest Anti Acne?

Linia Anti Acne bazuje na aktywnej substancji jaką jest pochodna kwasu salicylowego. Dzięki swoim właściwościom cząsteczki kwasu salicylowego przenikają w głąb skóry, nawet do mieszków włosowych. Dzięki właściwościom antybakteryjnym likwiduje bakterie acne odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Peeling Anti Acne działa złuszczająco na skórę. Podczas zabiegu odczuwalne jest charakterystyczne szczypanie skóry.

Więcej
Co to jest Anti Age?

Co to jest Anti Age?

Linia Anti Age stworzona jest na bazie aktywnej substancji jaką jest kwas glikolowy w różnych stężeniach: 30%, 50% i 70%. Jest to czysta substancja bez żadnych dodatkowych składników, dzięki czemu peeling jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy. Kwas glikolowy produkowany jest z soku trzciny cukrowej, którego małe cząsteczki bardzo dobrze przenikają przez skórę. Po aplikacji, kwas glikolowy reaguje z górnymi warstwami naskórka, pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując żywą skórę. Głównym zadaniem kwasu glikolowego jest odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry.

Więcej
Co to jest Anti Comedo?

Anti Comedo jest terapią przeciw zaskórnikom. Kwas pirogronowy w zależności od stężenia, jak i czasu ekspozycji może działać na poziomie naskórka, a także na powierzchownej części skóry właściwej. Kiedy zostaje zastosowany w większym stężeniu i pozostawiony na dłuższy okres czasu, dochodzi do penetracji na poziomie warstwy brodawkowatej (powierzchowna warstwa skóry właściwej). Na poziomie naskórka kwas pirogronowy działa przeciw zaskórnikowo, rozjaśnia, poprawia koloryt skóry, działa antybakteryjnie i zmniejsza grubość warstwy rogowej. Na poziomie skór właściwej pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, czyli włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry.

Więcej
Co to jest linia Lightenning?

Linia Lightenning bazuje na aktywnej substancji jaką jest kwas mlekowy w różnych stężeniach: 50% i 80%. Kwas mlekowy jest naturalnym składnikiem syntetyzowanym w labolatoriach w wyniku fermentacji cukru przez bakterie Lactobacillus. Głównym celem kwasu mlekowego jest redukcja przebarwień.

Więcej
Co to jest Ferul Peel?

Ferul peel skutecznie hamuje proces starzenia się skóry dzięki zawartości wysokich stężeń kwasu ferulowego. Kwas ferulowy jest organicznym związkiem chemicznym, pochodną kwasu cynamonowego. Kwas ferulowy jest izolowany z roślin głównie liściastych, z nasion i kory drzew iglastych, z ziaren pszenicy, ryżu, kukurydzy czy żyta. Główną zaleta kwasu ferulowego są jego silne właściwości przeciwutleniające i dezaktywujące rodniki, dzięki temu redukuje tzw. stres oksydacyjny. Są to procesy, które leżą u podłoża przyspieszonego starzenia się skóry.

Więcej
Co to jest Mat Ferul?

Mat Ferul jest to kuracja przeznaczona dla osób borykających się z nadmiernym wydzielaniem sebum oraz świecącą się skórą. Kuracja Mat Ferul jest oparta o kwas ferulowy na podłożu hydroalkoholowym, dzięki czemu kwas ferulowy szybko wytrąca się na powierzchni skóry, tworząc frost i dając efekt zmatowienia. Główną zaletą kwasu ferulowego są jego silne właściwości przeciwutleniające i dezaktywujące rodniki tlenu, dzięki temu redukuje tzw. stres oksydacyjny. To są procesy, które leżą u podłoża przyspieszonego starzenia się skóry.

Więcej
Co to jest Amber Peel?

Amber Peel jest to kuracja przeznaczona do nawilżenia oraz wygładzenia skóry. Podstawowym składnikiem preparatów Amber Peel jest kwas hydroksybursztynowy. Kwas hydroksybursztynowy ( kwas jabłkowy) w naturze występuje w jabłkach, przeważnie niedojrzałych, a także w winogronach oraz owocach agrestu. Należy do grupy kwasów AHA.

Więcej
Co to jest Shiki Peel?

Shiki Peel jest to zabieg o działaniu nawilżającym, odświeżającym i przeciwtrądzikowym. Wykazuje działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i antygrzybiczne. Otrzymywany jest z anyżu gwiaździstego. Posiada właściwości eksfoliujące bez właściwości drażniących. Shiki Peel może być stosowany przez cały rok z odpowiednią ochroną przeciwsłoneczną. 

Więcej
Co to jest Phytic Peel?

Jest to linia preparatów oparta o kwas fitowy o działaniu rozjaśniającym i odmładzającym. Kwas fitowy jest silnym antyoksydantem obecnym w nasionach wielu roślin np. ryżu, ziarnach zbóż.

Więcej
Co to jest B-Like Peel?

B-like peel jest zabiegiem bankietowym, dającym natychmiastowe wygładzenie zmarszczek mimicznychW  zaledwie klika minut, już po  pierwszej aplikacji widoczne jest napięcie skóry oraz redukcja zmarszczek mimicznych i wiekowych. To  idealna propozycja dla wymagających osób oczekujących natychmiastowych efektów i  alternatywa dla inwazyjnych zabiegów z  zakresu medycyny estetycznej. Zabieg daje spektakularne efekty- idealnie sprawdza się jako zabieg bankietowy. 

Więcej

Zarezerwuj wizytę on-line. Zapraszamy !