W jaki sposób działa karboksyterapia?

Walka o piękną sylwetkę to długa i bardzo pracochłonna droga. Podstawą są oczywiście ćwiczenia oraz odpowiednio zbilansowana dieta redukcyjna. Cały proces można dodatkowo wspomóc profesjonalnymi zabiegami, które wykazują wszechstronne działanie. Jednym z nich jest właśnie karboksyterapia, która oferuje o wiele więcej pożądanych rezultatów!

Czytaj więcej

Co należy wiedzieć o depilacji laserowej?

Codzienna depilacja za pomocą maszynki do golenia bywa uciążliwa. Łatwo o zacięcia czy podrażnienia skóry. Bardzo często pojawiają się na niej także zaczerwienienia, które tworzą efekt tzw. truskawkowych nóg. Z tego powodu panie coraz częściej decydują się na depilację laserową.

Czytaj więcej

Na czym polega laminacja rzęs?

Piękne, długie i podkręcone rzęsy to marzenie wielu kobiet. Nie podlega wątpliwości, że taka oprawa oczu znacznie poprawia wygląd twarzy. Niestety niewiele kobiet może cieszyć się naturalnie ładnymi rzęsami. Bez obaw, jest na to rada!

Czytaj więcej

Pierwsza wizyta w gabinecie kosmetologicznym - co warto wiedzieć?

Chcesz skorzystać z usług kosmetologicznych, ale nie wiesz od czego zacząć, na jaki zabieg się zapisać i jak się przygotować? Nie martw się, nie tylko Ty tak masz😊

Czytaj więcej

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, który polega na trwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. W przypadku oczu najczęściej jest to wykonanie kreski na dolnej lub górnej powiece w celu podkreślenia linii rzęs, natomiast w przypadku brwi, profilujemy je i wyprowadzamy ich kształt. Makijaż permanentny ust uwydatnia kształt warg, podkreśla i wyrównuje kontur ust oraz wzmocnia czerwień wargową.

Czytaj więcej

Zarezerwuj wizytę, kup voucher.

Zapraszamy!