Pierwsza wizyta w gabinecie kosmetologicznym - co warto wiedzieć?

Chcesz skorzystać z usług kosmetologicznych, ale nie wiesz od czego zacząć, na jaki zabieg się zapisać i jak się przygotować? Nie martw się, nie tylko Ty tak masz😊

Czytaj więcej

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, który polega na trwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. W przypadku oczu najczęściej jest to wykonanie kreski na dolnej lub górnej powiece w celu podkreślenia linii rzęs, natomiast w przypadku brwi, profilujemy je i wyprowadzamy ich kształt. Makijaż permanentny ust uwydatnia kształt warg, podkreśla i wyrównuje kontur ust oraz wzmocnia czerwień wargową.

Czytaj więcej

Pielęgnacja skóry dłoni

Skóra naszych dłoni w okresie jesienno-zimowym narażona jest na przesuszenie, dodatkowo częste ich mycie bez nałożenia kremu również przyczynia się do utraty nawilżenia. Nasilenie suchości i ściągnięcia, czasem nawet łuszczenia spowodowane jest także częstym stosowaniem żeli antybakteryjnych, które są na bazie alkoholu.

Czytaj więcej

Peel Mission mesoBOOST immuno - wzmocnienie funkcji immunologicznych skóry

Mamy nowość w eBeautyLab:)
Peel Mission mesoBOOST immuno - jest to zabieg polegający na wzmocnieniu funkcji immunologicznych skóry i akceleracja procesów komórkowych. Aktywuje procesy odnowy naskórka i wzmacnia system immunologiczny skóry poprzez wyjątkową kompozycję składników aktywnych.

Czytaj więcej

Reti Peel - dwuetapowy zabieg silnie odmładzający skórę

Byłaś na wakacjach? Opalałaś się? Wróciłaś z plamami na twarzy? Skąd my to znamy...
Ten problem dotyka prawie każdej kobiety. Ale nie martw się, jesień jest odpowiednim czasem na walkę z przebarwieniami. Zabieg Reti Peel polecany jest dla osób ze zmarszczkami, z widoczną utratą jędrności i elastyczności skóry oraz z przebarwieniami.
Działa on silnie rozjaśniająco, ale jest zabiegiem, który nie daje uczucia dyskomfortu oraz potrzeby rekonwalescencji.

Czytaj więcej

Zarezerwuj wizytę

Zapraszamy!