Blog / Rok 2021

Co należy wiedzieć o depilacji laserowej?

Codzienna depilacja za pomocą maszynki do golenia bywa uciążliwa. Łatwo o zacięcia czy podrażnienia skóry. Bardzo często pojawiają się na niej także zaczerwienienia, które tworzą efekt tzw. truskawkowych nóg. Z tego powodu panie coraz częściej decydują się na depilację laserową.

Czytaj więcej

Na czym polega laminacja rzęs?

Piękne, długie i podkręcone rzęsy to marzenie wielu kobiet. Nie podlega wątpliwości, że taka oprawa oczu znacznie poprawia wygląd twarzy. Niestety niewiele kobiet może cieszyć się naturalnie ładnymi rzęsami. Bez obaw, jest na to rada!

Czytaj więcej

Pierwsza wizyta w gabinecie kosmetologicznym - co warto wiedzieć?

Chcesz skorzystać z usług kosmetologicznych, ale nie wiesz od czego zacząć, na jaki zabieg się zapisać i jak się przygotować? Nie martw się, nie tylko Ty tak masz😊

Czytaj więcej

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, który polega na trwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. W przypadku oczu najczęściej jest to wykonanie kreski na dolnej lub górnej powiece w celu podkreślenia linii rzęs, natomiast w przypadku brwi, profilujemy je i wyprowadzamy ich kształt. Makijaż permanentny ust uwydatnia kształt warg, podkreśla i wyrównuje kontur ust oraz wzmocnia czerwień wargową.

Czytaj więcej

Pielęgnacja skóry dłoni

Skóra naszych dłoni w okresie jesienno-zimowym narażona jest na przesuszenie, dodatkowo częste ich mycie bez nałożenia kremu również przyczynia się do utraty nawilżenia. Nasilenie suchości i ściągnięcia, czasem nawet łuszczenia spowodowane jest także częstym stosowaniem żeli antybakteryjnych, które są na bazie alkoholu.

Czytaj więcej

Zarezerwuj wizytę, kup voucher.

Zapraszamy!