IBX System EbeautyLab Gdańsk

IBX System

Czym jest IBX System? 

IBX System to zabieg przeznaczony do odbudowy zniszczonych i osłabionych paznokci. Wykorzystuje on system monomerów, który penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza – dlatego też pozwala osiągnąć spektakularne, długotrwałe efekty w porównaniu do tradycyjnych zabiegów i odżywek, które pozostają na powierzchni płytki paznokcia. IBX System stosowany jest dla wzmocnienia i odbudowy naturalnych paznokci, a także ich ochrony pod stylizacją – hybrydową, akrylową czy żelową. 

IBX System jest wolny od szkodliwych substancji: formaldehydu, toluenu i DBP. W jego skład wchodzą: monomery, olej awokado, olej jojoba.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg IBX? 

Zabieg IBX jest stworzony dla Ciebie jeżeli Twoje paznokcie: 

  • są odporne na zapuszczanie, ponieważ łamią się i kruszą 
  • są osłabione długotrwałym noszeniem stylizacji hybrydowej, żelowej czy akrylowej 
  • rozdwajają się i łuszczą 
  • mają białe plamki lub bruzdy 
  • posiadają jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne 
  • objęte są onycholizą 

Jakie są efekty po zabiegu IBX? 

IBX sprawia, że paznokcie zaczynają rosnąć zdrowe, mocne, błyszczące i o naturalnym kolorze. Preparat wzmacniając wnętrze płytki pomaga zapuścić piękne, długie, naturalne paznokcie, a także działa jak tarcza ochronna pod zastosowaną stylizacją. Zabieg pozwala na redukcję białych plamek, bruzd i ubytków paznokci. IBX można porównać do taśmy dwustronnej - spaja górne warstwy płytki zapobiegając jej rozdwajaniu, łuszczeniu i kruszeniu.

Jak często należy wykonywać zabieg IBX? 

Zabieg w terapii na zniszczone paznokcie warto wykonywać co 7 dni, a przy zauważalnej poprawie czas wydłużamy do 2-3 tygodni. W celu ochrony płytki warto wykonać zabieg IBX przed każdą stylizacją paznokci.

Uwaga:

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów po zabiegu warto jest stosować codzienną pielęgnację paznokci olejkiem Dadi Oil, który znajdziesz w naszej ofercie. W jego skład wchodzą trzy oleje organiczne oraz naturalna witamina E. Preparat bogaty jest w antyoksydanty, głęboko penetruje skórę i paznokcie oraz szybko się wchłania.  

Zarezerwuj wizytę, kup voucher.

Zapraszamy!